Меню
Меню

Юні знавці Біблії позмагалися в Черкасах

23 грудня, напередодні Різдва, школярі з 1 по 11 клас зі всієї області позмагалися у знанні Божого Слова в черкаській міській школі №6.

Як зазначив голова перевіряючої комісії та пастор Павло Валенчук, підростаючому поколінню потрібен міцний фундамент, на якому вони будуть будувати своє щасливе і успішне майбутнє.

— Нічого кращого за Євангельську звістку, Слово Боже ми поки що не знайшли. Адже саме християнські цінності повинні бути життєвою основою для сучасної молоді.

Зустріч розпочалась з урочистої частини в актовому залі і так званого параду учасників. Крім того, всі разом заспівали пісню-гімн олімпіади. Після цього учасники розійшлися по класам для виконання тестових робіт.

Далі на школярів чекало багато цікавого, зокрема, спортивні ігри «Авана», частування смаколиками, представлення соціальних проектів, інтерактивна гра, флешмоб та урочисте закриття олімпіади з веселою колядкою. Талановиті школярі грали на бандурі, розповідали вірші, колядували, і навіть створювали музику за допомогою деревяних ложок. На завершення всі отримали подарунки та справжній заряд святкового настрою.

Загалом, за словами організаторів, міського управління освіти, цього року до олімпіади приєдналося вдвічі більше учасників, ніж минулого року, що підтверджує її актуальність та бажання школярів досліджувати Слово Боже.

А чому олімпіада вважається такою престижною розповіла Валентина Полупанова, член ГО » Асоціація педагогів — християн Черкаської області».

— Участь в олімпіаді не лише цікава і корисна, а й доволі престижна. Адже переможці міського етапу матимуть можливість відвідати Острозьку Академію для подальшої участі в конкурсі. До того ж, наші учасники можуть отримати запрошення до навчання у провідних ВНЗ України.

Результати олімпіади будуть відомі вже за декілька днів та відправлені на школи. А переможці продовжать змагання на Всеукраїнському етапі олімпіади в Острозькій Академії.

В цілому, такі заходи не лише духовно збагачують та створюють правильний фундамент у житті особистості, а й відкривають нові можливості. Організатори закликають батьків заохочувати своїх дітей до участі в таких конкурсах і, власне, до дослідження Біблії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *