Меню
Меню

Євангелізація в Черкаській лікарні: 2 різні реакції

Евангелізація в Лікарні

На днях я відвідував міську лікарню, в якій зараз лікується моя дружина. І в лікарні я став свідком цікавих речей.

В палаті з моєю дружиною лежать дві бабусі. У одної сахарний діабет, який скоріше за все привів до сліпоти. У іншої бабусі — тромб в нозі; але її побоюються оперувати, тому що, на думку лікарів — бабуся може не перенести цю операцію.

Тож у цих бабусь доволі складний стан.

Моя дружина стала свідком цікавої розмови цих бабусь. Ці бабусі намагалися її підбадьорити, та говорили: «терпи, така жіноча доля, терпіти». «Я ось терпіла пологи, терпіла коли робила аборти, а в мене їх було немало» — додала вона. «В мене – теж було багато абортів» — сказала інша бабуся.

Тож їхня молодість була не безхмарною.

До речі, в Радянському союзі, аборти були поширенню практикою. Жінкам, що займали значні для комуністичної партії посади – не можна було лишати свою роботу. Я особисто знаю жінку, яка зробила 14 абортів, тому що її не відпускали з роботи. Пізніше у цієї жіночки народилася донька, але через трагічні обставини – загинула. Тож через комуністичну партію ця жіночка залишилась без нащадків і доживає свій вік у будинку престарілих.

Та повернемося до наших бабусь із лікарні.

Ввечері до цієї палати зайшли 2 жіночки, які заходили до кожної палати, та свідкували всім хворим про Ісуса Христа.

Жінки старанно свідкували цим бабусям про спасіння в Ісусі Христі, вислуховуючи їхні біди та жалоби. Ці християнки радили бабусям примиритися с Богом, перед Яким кожен з нас предстане, рано чи пізно.

Потім жіночки молилися за бабусь. Молилися щиро, довго, по-справжньому.

Наталія, одна з євангелісток, розповіла що у їх практиці були приклади зцілення. За одного чоловіка жінка молилася 10 років, а коли вони в лікарні розказали йому добру звістку — він покаявся. Після покаяння Господь зцілив його від страшної хвороби — рожі.

Засвідкувавши та помолившись, жіночки пішли далі.

Коли бабусі залишилися одні: одна з них почала молитися та читати Євангелію, а інша ввімкнула телевізор.

1 евангеліе і 2 різні реакції.

Редактор сайту Романенко Валентин.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *