Меню
Меню

Єдиний дозвільний центр Черкаської райдержадміністрації: надання послуг, передбачених законодавством

Единый разрешительный центр

Центр надання адміністративних послуг Черкаської районної державної адміністрації Черкаської області — структурний підрозділ районної державної адміністрації, який створюється з метою забезпечення надання адміністративних послуг при районній державній адміністрації.
Рішення про створення, ліквідації або реорганізації Центру як структурного підрозділу районної державної адміністрації приймається головою районної державної адміністрації.
Центром забезпечується надання адміністративних послуг через адміністраторів шляхом їх взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг.
Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр, визначається головою районної державної адміністрації і включає адміністративні послуги органів виконавчої влади , перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України.
Центр у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, рішеннями центральних і місцевих органів виконавчої влади, положенням про Центр. Фінансування і матеріально — технічне забезпечення діяльності Центру здійснюється за рахунок державного та місцевого бюджетів.
Режим роботи дозвільного центру райдержадміністрації:

Працює щоденно з 8.00 до 17.15 години (крім вихідних та святкових днів) , у п’ятницю — до 16.00 ; перерва на обід з 13.00 до 14.00. Прийом заявників , попереднє консультування та інформування щодня з 8.00 до 13.00.
З 14.00 до 17.15 здійснюється обробка прийнятих заяв , формування дозвільних справ , передача їх місцевим дозвільним органам , видача документів дозвільного характеру. Тел. 64-74-68.

 

http://cherkassy-rda.ck.ua/

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *