Tuesday, September 18th

Християни організували концерт у БК в Думанцях

31.05.2016 16:160 комментариевПросмотров: 11

Нещодавно в селі Думанці відбувся невеликий концерт-євангелізація. У дійстві взяли участь і християни Думанецької церкви. Окрім того, музична черкаська школа «Септіма», а безпосередньо її учні, виступили на сцені. Добре знайомі і нові авторські пісні глядачі підтримували оплесками. Сподіваємося, це не останній концерт, завдяки якому люди можуть почути про Бога в пісні.

концерт в думанцях

християни провели концерт в думанцях і розповіли селянам про БОГА

Молодіжний лідер Кононенко Юрій, думанецький диякон Шльончак Ігор та активний християнин Ратушний Василь виконали кілька піень, у яких розповіли про любов Божу і про те, що він хоче прийняти до себе усіх людей. Обдарована від Бога янгольським голосом молода християнка Гомон Наталя виконала дві молодіжні пісні, у яких возвеличувала нашого Господа Ісуса Христа. А молода дівчина-музикант зі школи «Септіма» вразила усіх. Бо, незважаючи на свою тяжку хворобу (ДЦП), вона надзвичайно активна, життєрадісна й талановита!

концерт

А після концерту група співаків та віруючі глядачі поїхали в Думанецьку церкву  їсти смачний борщ та роздумовувати над Словом Божим.

 

Комментарии

Оставить комментарий


Приеднуйтесь

Партнери сайту

Черкасская мебельная компания Bro.

Счетчик