Меню
Меню

В Черкасах дітям бійців ООС влаштували Різдвяне свято

4 січня понад 200 дітей з Черкаської області відвідали виставу «Дорога до Віфлеєму» від театру «Діалог» та отримали подарунки. Серед них діти загиблих бійців в ООС, та тих, хто зараз захищає нашу країну.

«Дуже важливо, щоб ми звертали увагу на цих дітей. Їм потрібна наша увага та підтримка», — зазначив Валерій Бєляєв, голова обласного комітету Руху Реформації.

Маленьких учасників свята привезли з чотирьох районів Черкаської області: Канева, Чорнобая, Городища та Корсуня. Організувати це допомогли волонтерська ініціатива «Центр гостинності» і Центральний та районні відділи центру допомоги учасникам АТО.

«Таким дітям потрібно багато уваги і не лише такі заходи як сьогодні. Ми маємо підтримувати їх і допомагати у всьому, і в комплексі це буде мати гарний ефект», — зазначив Євгеній Одновол начальник відділу центру допомоги учасникам АТО.

Спершу дітей пригостили обідом, а потім уже запросили в БК ім. Кулика на перегляд вистави. Там на них чекала Різдвяна історія про віслючка, який шукав Бога, щоб здійснити свою мрію стати зіркою.

«Мені сподобався віслючок. Його історія, дуже цікава. Добре, що він знайшов Бога. Я б ще ходив на такі вистави», — поділився один з маленьких глядачів, Ваня.

Після спектаклю герої п’єси вручили дітям подарунки.

Це вже п’ятий Різдвяний захід Руху Реформації цієї зими. До цього організація влаштувала інтерактивний концерт в двох торгових центрах, запустила містом Різдвяний тролейбус з безкоштовним проїздом, та разом з театром «Діалог» провела виставу «Духи Різдва», вхід на яку був вільний.

В найближчих планах організації — Різдвяний молитовний сніданок з представниками влади, освітньої сфери, громадських організацій, та священнослужителями, а також проект Рукописна Біблія.

Автор: Ольга Мацканіч

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *