Меню
Меню

Транспортний флешмоб запустили в Черкасах

Останні транспортні новини сколихнули не лише наше місто, а й всю Україну. Центральні телеканали не перестають повідомляти про події в Черкасах, а самі містяни тим часом уже знайшли альтернативний вихід із ситуації без допомоги влади. Раніше ми вже писали про об’єднання в соціальних мережах, де можна домовитися про безкоштовну поїздку у зв’язку з відстутністю маршруток.

Учасники флешмобу «Підвезу безкоштовно» поділилися своїми думками щодо ситуації в місті та розповіли, чому не беруть грошей з пасажирів, підбирають їх на зупинках та чому, власне, самі пасажири наважуються сідати в авто до незнайомців. 

Ірина: Я очень благодарна людям, которые, имея чуть больше возможностей, помогают нам! Спасибо всем водителям! Вчера вечером меня забрали с Депота, отвезли в школу на жд, а потом с ребенком прям домой отвезли, также утром помогли до работы, добраться автостопом с остановки. Большое спасибо всем!

Вадим: Думаю, нам потрібна така програма типу блаблакара, тільки для Черкас. І тоді забастовки маршруток не страшні. Наведу приклад: я їду з Пастерівської і беру 3 осіб по 8-10грн. До югозапада і назад то 60грн. Так і попутчики задоволені, що за мізер доїхали до місця, а водій, що окупив трохи бензину. Айтішників потрібно ловити, ідея програми для смартфону буде супер. У нас місто компактне і просте, тож буде дуже зручно.

Панченко Юлія: Мене сьогодні вранці двічі підвезли! Від Депоту до центру, і від центру до 1 міської лікарні! Підібрали на зупинках! За просте ДЯКУЮ! Наш світ не без добрих людей. 

Синельнікова Вікторія: Роблю це тому, що це круто мати можливість допомогти комусь, почути щире дякую, не покинути в темряві і на холоді, проїхавши повз, маючи місце. Я  пишаюсь тим, наскільки наші люди виявились згуртованими, в той час як влада забила на нас, продовжуючи брати свої хабарі.

Загалом, черкащани впевнені: останні події це лише зайвий доказ того, що місту необхідний власний комунальний транспорт. Тож, як виявилося, в Черкасах мешкають добрі люди, які мають величезну силу, коли вони разом. І розмови про втрату людських якостей не мають ніякого відношення до нашого міста.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *