Меню
Меню

Телеканал «ВІККА» — один із найпопулярніших регіональних каналів Черкас

викка

Відео-Інформаційний канал «ВІККА» — регіональна телекомпанія, яка вперше з’явилася в ефір 9 вересня 1991 року. Її генеральним директором є Любов Правдіна, головним інженером — Борис Гаркуша, головним оператором — Василь Саєнко та редактором ефіру — Аліна Девляшкіна. Ці люди — професіонали своєї справи, які вміють швидко і якісно піднести інформацію глядачеві. Зараз серед явних переваг ТРК «Вікка» — найбільша серед інших телестудій аудиторія, щоденні інформаційні випуски, які виходять 4 рази на добу в рамках програми «ВІККА-НОВИНИ».
Такі таінформаційний проекти, як журналістські матеріали, спеціальний репортаж, актуальний коментар від гостя в студії, огляд преси та огляд спортивних подій — це «ВІККА», прямі ефіри «Контакт», «Відкритий діалог» — це теж «ВІККА»,
— Прямі ефіри — «Контакт», «Відкритий діалог»;
— Аналітичні програми — «Черкаська панорама», «Тема дня»; Пізнавальні програми — «Село і люди», «Подорож у світ SPA», «Щоденник здоров’я», «Країнка-Родзинка»; Розважальні — «Ваше домашнє відео», « Народна трибуна »,« Невигадані історії»,«Дитяча трибуна »- і це все «ВІККА ». Як же насичений телеканал інформацією — не порівняти з початком його створення, коли транслювалися тільки художні фільми і музичні вітання! І нагороди свої ТРК «ВІККА» отримував заслужено, адже багато разів перемагав у щорічних творчих конкурсах редакцій друкованих та електронних засобів масової інформації — «Громадянське суспільство», «Сім’я», «Черкаська туристична», «Горизонти економіки», «Моя земля». Також телеканал — дипломант 16-го Українського відкритого фестивалю дитячого, молодіжного кіно, телебачення, радіо та фото у номінації «Розважальні програми», лауреат ІХ Міжнародного конкурсу телерадіопрограм і фільмів з правової тематики, володар гранту фонду розвитку українських ЗМІ.
Контент телеканалу розміщений у мультимедійному форматі на офіційному сайті vikka.ck.ua у форматі відео — на власних каналах розміщення відеофайлів YouTube і UKR.NET.

Адреса телеканалу:

ТОВ «Телерадіокомпанія» ВІККА »
бул. Шевченка, 249, м. Черкаси, 18000, Україна

Тел.
38 (0472) 35-03-55

Факс:
38 (0472) 35-03-55

E-mail:
vikkatv@vikka.ck.ua

Сайт:
http://vikka.ck.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *