Меню
Меню

Спільний день подяки провело кілька деномінацій в Черкасах

Сьогодні, 10 вересня, на березі Дніпра в Черкасах в рамках святкування 500-річчя Реформації  відбулося свято подяки для дорослих та дітей. Стільки віруючих черкащан різних деномінацій разом до сьогоднішнього дня зібрати, певне не вдавалося. Сотні дітлахів змогли безкоштовно взяти участь у масштабній квест-грі «Країна здоров’я, навчитися плавати на байдарках, пройти канатною дорогою та багато іншого.

Захід пройшов у два етапи: з 14.00 до 18.00 — масштабна програма для дітей та дорослих. Серед них і квест-гра, клуби для дітей «Слідопити» і «Шукачі пригод», а також дітей навчили в розважальній формі основним принципам здорового способу життя. Команди проходили випробування, в яких потрібно було пострибати на  м’ячах і батутах, пройти змагання-навчання «ходулі», заспівати в дитячому караоке, зазирнути у чарівний лабіринт та багато іншого. Туристично-пізнавальний клуб «Royal Rangers» дав можливість випробувати себе на канатній дорозі «Парк пригод».  Мотузковий парк розтягнувся на 200 метрів цікавих завдань.Християнський клуб «Авана» зацікавив різноманітними розвагами та завданнями. Наприклад, скласти піраміду, чи позмагатися у влучності. За кожну перемогу — місцеві грош — «Аванки», за які діти згмогли придбати солодощі і канцелярське приладдя. За сприяння видавництва  «Джерело життя» діти та дорослі навчилися плавати на байдарках і позмагалися у нових вміннях. Також, на локації робили антистресовий масаж та вимірювали тиск і процент жиру в організмі.

А з 18.00 і до 20.00 на всіх присутніх чекала надзвичайно цікава концертна програма. Виступи талановитих музичних гуртів у живому звуці, які славили Господа всім своїм серцем. Багатьох змусила замислитися вистава-мініатюра «Гаджет-Story» про те, яку роль у нашому житті відіграють соціальні мережі. Радимо і вам над цим подумати, адже тема, дійсно, актуальна. Дуже цікавим виявився і розіграш безкоштовної лотереї. Багато приємних сюрпризів отримали учасники з легкою рукою.

Завершився такий нестандартний день вже традиційною загальною молитвою-подякою великому Богу, Творцю неба і землі. І тільки на найвитриваліших, хто дочекався і не втік з холодного пляжу, чекало надзвичайне файер-шоу. Черкащанам дуже сподобався такий формат святкування, тож, сподіваємося, такий день був не останнім і зовсім скоро відбудться наступна зустріч дітей Божих втакій обсолютній єдності!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *