Меню
Меню

«Сосновий бір» — чудовий санаторій для дітей

санаторий сосновый бор

На околиці лісу, в місті Черкаси розташувався багатопрофільний дитячий санаторій «Сосновий бір», куди вже багато разів з’їжджалися дітлахи віком від 7 до 17 років, щоб відпочити, набратися сил, отримати чудову можливість поправити здоров’я.
Тут, серед зелених сосен, по-справжньому легко дихається — свіже повітря, чиста екологія сприяють швидкому одужанню дітей від захворювань органів дихання, травлення, опорно-рухового апарату та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.
Саме з цією метою руками умілих професіоналів і створені три відділення: пульмонологічне, ортопедичне і гастроентерологічне. Хлопці мають можливість і масаж відвідувати, і електрогрязі, і соляну шахту, і УВЧ, і ЛФК, і лазер, і парафін, і інгаляції, і процедури ароматерапії і багато інших. Нижче наведено методи діагностики та лікування в санаторії.
Методи діагностики:

— Клінічні, біохімічні та ультразвукові обстеження; постановка проб з алергенами, визначення функції зовнішнього дихання; електрокардіографія;
— Іридодіагностика;
— Рентгенологічні обстеження;
— Консультації фахівців обласної лікарні відповідно до медичних показань;

Методи лікування:

— Застосування загальнозміцнюючих засобів;
— Корекція імунітету;
— Лікувальна фізкультура, масаж;
— Фізіотерапевтичне лікування (інгаляції, лазеро-, гідро-, фіто-, аеро-, іоно-терапія, електро-і теплопроцедури)
— Фітоаромотерапія, коктейлі, мінеральні води;
— Камера штучного мікроклімату («шахта»)
— Нетрадиційні методи — голкорефлексотерапія, гомеопатичні засоби;
— Грязелікування;
— Санація ротової порожнини.

Санаторий Сосновый бор будни

А для тих, хто приїжджає до санаторію в той час, коли вже в розпалі навчальний рік, передбачено навчання в школі І-ІІ ступенів, де талановиті викладачі першої, другої та вищої квалікаціонних категорій щодня впродовж чотирьох уроків намагаються вкласти знання в дітей.
Унікальний навчальний заклад має свою особливість — за короткий термін для його вихованців необхідно створити відповідні умови як для навчання, так і для оздоровлення. З цією метою налагоджена робота всього педагогічного колективу і передбачено матеріально-технічне та методичне забезпечення.
Ефективне лікування в санаторії спільно з шестиразовим харчуванням, куди входять необхідні лікувальні дієти, — запорука успішного одужання школярів. Вдячні батьки вже не раз переконувалися в цьому. Ось деякі з позитивних відгуків.
Анастасія — Умань, 21 липня 2013:
«Санаторій — просто супер! Дуже за ним сумую. Їхала — плакала. І не тільки я. Дуже хочу повернутися назад, в той самий заїзд, дуже прив’язалася до всіх … »

Серьога, 18 червня 2013:
«Був два рази в санаторії. Не знаю, як кому, а мені там дуже сподобалося. Раджу його всім».
Отже, позитивна динаміка санаторію — у наявності! Тому варто спробувати батькам на деякий час влаштувати своїх чад у це мальовниче місце. А чому б і ні?

Адреса санаторію «Сосновий бір» м. Черкаси, вул. Мечникова, 25 тел. (047) 37 -93-35.
http://zdrav.ck.ua/?article=178 офіційний сайт

1 комментарий для “«Сосновий бір» — чудовий санаторій для дітей”

  1. Віта К:

    Мені дуже сподобалося в першому корпусі. Ігрова кімната, палати дуже гарні і затишні як усправжній казці. Завела багато друзів. Медперсонал добрі і лагідні як справжні феї. Все супер , супер, супер. Обовязково приїду ще раз!!!!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *