Меню
Меню

Погане на хороше обміняли в Черкасах

А ви знали, що саме листопад більшість психологів світу вважають найдепресивнішим місяцем? Нам не вистачає вітаміну D, сонячного тепла, співу пташок та ще дюжини речей. Саме для таких людей сьогодні відбулася акція «Обміняй погане на хороше» в Черкасах.

Сьогодні вулицями нашого міста, незважаючи на мінус у повітрі, три християнки цілісінький день дарували перехожим радість і надію. Ідея полягала в тому, що на папері людина пише все погане, з чим їй хотілось би попрощатися, від чого вона хоче відмовитися (до речі, туди ж відносимо й осінню депресію та поганий настрій). Для всього поганого була окрема чорна коробка, де все зникало. Натомість з білої можна було взяти згорточок з золотою стрічкою та підбадьорюючими словами з Біблії. 

Дівчата з християнської церкви «Спасіння» не пожаліли свого часу, аби подарувати містянам трошки світла і добра. Чого варто навіть просто переписати стільки віршів, обгорнути їх золотавими стрічками і ходити вулицями у мінусову температуру. Але приємно бачити реакцію черкащан, які посміхаються, отримавши такий подарунок.

Люди завжди потребують посмішок, обіймів, теплих слів та Бога. І тільки тоді ваше життя буде щасливим, а про депресію ви почуєте лише у драматичному фільмі. 

А відвідати церкву, де духовно зростають активістки акції ви можете за адресою вулиця Добровольського, 5 (пл. 700-річчя, БК Цукрового заводу, 3 поверх). Служіння проходять кожної неділлі о 10:00.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *