Меню
Меню

Перший Молитовний сніданок провели в Черкасах

Молитися за місто та людей закликали учасників першого Молитовного сніданку в Черкасах, на який завітали священнослужителі різних конфесій та заступник очільника міської ради.

У вівторок, 20 листопада, в Черкасах відбувся перший в області Молитовний сніданок з владою. За одним столом зібралися люди, яким небайдужий духовний стан суспільства, міста, країни. Вони прагнуть до змін на краще і готові докладати для цього зусиль. Серед них і вже раніше відомий своїми внутрішніми переконаннями Ігор Волошин, заступник мера міста.

«Ідея Молитовного сніданку дуже довго обдумувалася і я дуже радий, що нам нарешті вдалося зібратися. Ми обговорювали, якою має бути ініціатива, і було вирішено, що запрошення має йти від духовних наставників, ні в якому разі не від політичних партій чи представників влади. Моя ж присутність тут — собистий поклик як християнина. Сподіваюся в майбутньому бачити тут і своїх колег.» 

Варто зазначити, що раніше Ігор Волошин разом з Валерієм Бєляєвим та митрополитом Іоаном відвідали подібний захід у Верховній Раді України, який відбувається щочетверга. Певне, це і стало поштовхом до створення місцевих молитовних зустрічей.

Духовні та політичні лідери міста читали Слово Боже, ділилися своїми роздумами та намагалися знайти їм місце в житті Черкас. Організатором молитовного сніданку в Черкасах є Рух Реформації на чолі з Валерієм Веніаміновичем Бєляєвим. Саме він закликав усіх присутніх думати перш за все про духовну їжу, а вже потім для тіла.

Тож, вранці 20 листопада в Черкасах почали молитися за місто, за його керівництво, за людей, за сім’ї та благополуччя і благословіння для всієї країни. Після молитви та розмов на духовні теми на учасників сніданку чекав сніданок — особливий фуршет і приємне спілкування.

Серед питань, які підняв на обговорення Валерій Веніамінович була і рукописна Біблія. Цю акцію Рух Реформації в Черкасах розпочав вже декілька місяців тому. Востаннє велика кількість людей приєдналася до неї на святі Реформації в Дружбі Народів. Було внесено пропозицію організувати куточок рукописної Біблії в краєзнавчому музеї, аби в будь-який час бажаючі могли зробити свій внесок у її створення, переписавши короткий уривок. Також, піднімалося питання про створення Ради церков і релігійних організацій, яка б стала потужною дієвою і рушійною платформою в місті.

Було ухвалено рішення збиратися на такі сніданки один раз на два місяці. Надалі планується розширення проекту, залучення більшої кількості представників влади та збільшення частоти засідань. Тож, початок змін на духовному рівні в Черкасах покладено, залишається вірити, що воно матиме продовження та результат!

Фото: Олег Зарубін

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *