Меню
Меню

Перший досвід у горах: черкаське подружжя пішки перетнуло Піренеї

У травні молоде подружжя з Черкас без досвіду у гірських походах вирішили пройти одним з найкрасивіших трекінгових маршрутів світу GR10. Марштурт, довжиною майже у 900 кілометрів, розрахований на понад 50 днів ходу. Погода змусила Михайла з Настею місцями відхилятися від класичних напрямків, кілька разів скористатися транспортом, та все ж пара пройшла з рюкзаками понад 700 кілометрів за 26 днів, перетнувши Піренеї від Середземного моря до Біскайської затоки у Атлантичному океані.

1501678269-932Про це повідомляє GorganyPRO.

Анастасія та Михайло – молоде подружжя фрілансерів. Одного дня вони вирішили, що мусять відправитися у надзвичайну подорож. Вони повернулися в Україну після трьох з половиною років проведених у Данії. У них були вільні гроші та незвичний, трохи переддепресивний настрій, тож вирушати хотілося зараз або ніколи.

«Після досконалого вивчення теми дійшли висновку, що це не те чого ми прагнемо – через фільми та книги маршрут Ель Каміно Де Сантьяго став занадто людним та комерціалізованим.  Але ми вже налаштувались на Францію та Іспанію. У блозі одного західного мандрівника знайшли пораду відправитися по маршруту GR10 або GR11 – гарніше, цікавіше, ізольованіше та ще й частково перетинаються с Каміно. GR10 пішохідний маршрут мережі Grande Randonnée, який проходить Піренеями від Середземного моря до Біскайської затоки у Атлантичному океані . Відстань близько 900 кілометрів, зміна висот 48 000 метрів. Згідно з офіційним путівником треба 52 дні для проходження маршруту. До цього ми ніколи не ходили в такі тривалі походи. Точніше зовсім не ходили у піші походи, багато подорожували по світу, але у форматі літаки-готелі. Відсутність досвіду нас зовсім не лякала. Ми були впевнені, що розберемося вже на місці. Обрали дату початку мандрівки, знайшли транспорт та почали купувати спорядження. В нас буквально нічого не було, окрім деякого одягу. Це був дуже цікавий етап підготовки – занурення у світ outdoor-спорядження. Щоразу, отримуючи нові речі, ми раділи як діти. «, — розповіло подружжя.

TAR6920-1546x1024За словами Насті та Михайла, замість 52 днів, рекомендованих путівником, у пари вийшло 26, але із суттєвими змінами у маршруті. Причина цьому – погодні умови, відсутність інформації та непідготовленість.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *