Меню
Меню

На валютному ринку не штормить?

Деньги

У НБУ відзначають зростання довіри українців до національної валюти. — Гривня — стабільна. Аналізуючи 5 місяців 2013 року, національну валюту все більше економлять, в ній ростуть депозити населення, — заявив керівник групи радників голови Національного банку України Валерій Литвицький. Так, з початку року депозити населення в гривні збільшилися на 18%.

При цьому обсяг депозитів у валюті зменшився. За словами Валерія Литвицького, одним з важливих факторів довіри до національної валюти є високий рівень співпраці Національного банку України та уряду за підтримки президента і парламенту. Стабілізації гривні також сприяє цінова ситуація та стан платіжного балансу. — Стабільна гривня у внутрішньому вимірі — це купівельна спроможність гривні, або її рівень обміну на товари та послуги, тобто, як ціни поводяться.

Стабільна гривня — це гривня при низькій інфляції. Купівельна спроможність такої валюти не піддається ерозії. Починаючи з травня 2011 року щомісячне зростання цін — менше, ніж 0,5%, або ціни взагалі не змінюються, або навіть трохи знижуються. У НБУ відзначають зростання довіри українців до національної валюти. — Гривня — стабільна. Аналізуючи 5 місяців 2013 року, національну валюту все більше економлять, в ній ростуть депозити населення, — заявив керівник групи радників голови Національного банку України Валерій Литвицький. Так, з початку року депозити населення в гривні збільшилися на 18%.

При цьому обсяг депозитів у валюті зменшився. За словами Валерія Литвицького, одним з важливих факторів довіри до національної валюти є високий рівень співпраці Національного банку України та уряду за підтримки президента і парламенту. Стабілізації гривні також сприяє цінова ситуація та стан платіжного балансу. — Стабільна гривня у внутрішньому вимірі — це купівельна спроможність гривні, або її рівень обміну на товари та послуги, тобто, як ціни поводяться. Стабільна гривня — це гривня при низькій інфляції. Купівельна спроможність такої валюти не піддається ерозії. Починаючи з травня 2011 року щомісячне зростання цін — менше, ніж 0,5%, або ціни взагалі не змінюються, або навіть трохи знижуються.

 

http://news.yandex.ua/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *