Меню
Меню

На акторську імпровізацію запрошують черкащан

Усіх, хто полюбляє театральне мистецтво, «Майстерня Актуальної Творчості» знову запрошує на перегляд вистави за мотивами зарубіжних п’єс «Гамлет і Джульєтта». Це — акторська імпровізація, яку новий черкаський творчий майданчик презентував на початку квітня. Виставу, просякнуту алюзіями п’єси Кокі Мітані, представили на розсуд містян актори Павло Гончаров та Олег Телятник.

МАТ_комедія

«Гамлет і Джульєтта» відбудеться на сцені Черкаського обласного краєзнавчого музею (малий кінозал) 14 травня о 18-00. Так у межах імпровізації Драматург і Цензор писатимуть «комедію без жодного смішного слова». До слова, «МАТ» показуватиме цю виставу в місті вже втретє. Перші два прем’єрні покази, що відбулися у квітні, зібрали у затишні театральній атмосфері чимало поціновувачів театрального мистецтва.

Актори ж переконують: вистава емоційна і щораз різна, у цьому і полягає акторська імпровізація — дивувати навіть обізнаного глядача. Водночас під час вистави аудиторію залучатимуть до гри, тож спробувати себе у ролі актора зможе кожен охочий.

Адміністратор проекту «Майстерня Актуальної Творчості» Ольга Квятковська наголошує, що побувати на виставі має кожен, хто полюбляє руйнувати бар’єри між глядачем і актором, сміятися і поринати у філософські роздуми.

Отже, 14 травня о 18-їй годині у Черкаському обласному краєзнавчому музеї на вас чекатимуть Цензор і Драматург, а також «Гамлет і Джульєтта». Вартість квитка — 50 гривень. Детальніше — за тел. (098) 403-39-67 і (063) 801-32-83.

Прес-служба

Майстерні Актуальної Творчості

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *