Меню
Меню

Молодіжну християнську конференцію провели у Думанцях

Сучасна людина живе у шаленому темпі. Потрібно так багато встигнути і, при цьому, залишатися відповідальним християнином. Тож саме про дисципліну, як невід’ємний пункт успішного духовного життя, говорив спікер молодіжної конференції Центральної Черкащини Богдан Євтушенко. Зустріч відбулася у Думанцях, і крім місцевої молоді, приєдналися також представники Топилівки, Руської Поляни, Степанок, Худяків, Свидівка та Червоної Слободи.

Розпочалася конференція з експрес-знайомста, де кожен сказав декілька слів про себе. Такий приємний інтерактив об’єднав усіх присутніх. Адже відчуття того, що навколо тебе твої друзі завжди створює відповідну атмосферу. Молоді люди славили Бога піснями, молитвами і роздумовували над Словом Божим.

На прикладі знайомства аудиторії Богдан розповів про так звані «маячки», тобто деталі, які допомагають зрозуміти багато чого, здавалося б, особистого, але насправді такого явного про людину. Яскравим і актуальним прикладом для молоді стала сторінка в Інстаграм, і те, що по ній від » А» до «Я» можна зрозуміти, яка ви людина. Тож пам’ятайте про правильне використання соцмереж та відповідну поведінку.
Спікер наголосив і на тому, що Бог повинен бути завжди на першому місці. Адже лише за цієї умови все в житті буде вдаватися, проблеми вирішуватися, а благословіння приходити у потрібний момент.
Богдан згадав також книгу Е.У. Тозера, у якій він називає наступні 7 пунктів:

1. Чого я найбільше хочу?

2. Про що я найбільше думаю?

3. Як я керую своїми фінансами?

4. На що я витрачаю свій вільний час?

5. В компанії яких людей мені подобається бути?

6. Чим я захоплююся?

7. Що викликає у мене сміх?

Кожному з нас варто пройтися по цих питаннях і замислитися над своєю поведінкою, підтягнути дисципліну в деяких пунктах, якщо і не у всіх. Адже крім недотримання елементарного «не лінуватися» є ще дюжина речей, які заважають нам бути успішними та дисциплінованими.
Як наголосив Кононенко Юрій, молодіжний лідер Думанецької церкви, такі зустрічі дуже корисні для молоді. Адже це не лише чудова можливість знайти нових друзів-християн, а ще й прекрасний спосіб зростати та збагачуватися духовно. В планах є схожі зустрічі, тож чекайте анонсу наступної конференції!

«А плід духа: любов, радість, мир, довготерпіння, добрість, милосердя, віра, лагідність, здержливість: Закону нема на таких!» — Галатів, 5:22

Тож, любіть, радійте, будьте у мирі з ближніми, будьте лагідні та здержливі, а ще не забувайте про дисципліну, яка допоможе вам длсягнути усіх цих якостей і добре їх закріпити у своєму житті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *