Меню
Меню

Любов — це…

god-is-love

Довготерпить — це означає, що вона здатна перемогти почуття образи і невдоволення, а також здатна пробачити образливі слова, претензії, непорозуміння, протилежну думку і світовідчуття.

Милосердствує — це про те, що любов здатна бути поблажливою до помилок, готова розуміти і зважати на становище, допомагати і підтримувати. Безкорисливо.

Не заздрить — тобто любов радіє тому, що є, і не порівнює своє щастя зі щастям сусіда. У мене є рівно стільки, скільки потрібно мені.

Не величається і не пишається — це означає, що любляча людина може легко відмовитися від того, щоб бути правим, перестати «якати» з будь-якого приводу, в будь-якій ситуації. І це також про відсутність презирства і зверхності.

Не бешкетує — це про те, що немає любові в істериках і скандалах, немає її і в крику і рукоприкладстві, не може бути її в будь-якій формі насильства і жорстокості. Адже іноді жорстокість може бути тихою — як, наприклад, бойкот.

C44qPcnPeM8

Не шукає свого — тобто Любов здатна жертвувати своїм часом, увагою, заняттями, комфортом — заради щастя близької людини.

Не думає лихого — це про те, що любов далека від помсти і ідей справедливості — Око за око і подібних. Любові немає і в закидах, уколах, саркастичних жартах, підступах.

Не радіє з неправди, але тішиться правдою — тобто любляча людина завжди чесна і правдива. Хоча правда не завжди буває красивою і легкою. Така поведінка є основою довіри.

ml9Z2sP8-eA

Все зносить, вірить — це про те, що Любов не слухає пліток і цілком довіряє. Всім серцем. Любов без довіри — це вже не любов.

На все сподівається — значить, що іноді можна триматися тільки за надію, і це врятує в скрутну хвилину. Навіть коли здається, що сподіватися нема на що, вона здатна врятувати.

Все переносить — тобто здатна прощати по-справжньому, всім серцем. Навіть якщо кохана людина чинить недобре, негарно, заподіює біль. Любов здатна прощати — але не з позиції зверхності, як шкодливе кошеня, а з позиції любові і прийняття.

Ніколи любов не зникає — це значить — ніколи. За жодних зовнішніх обставин. Як би не поводилася друга людина. Любов взагалі не залежить від того, як вона себе веде. Вона просто є. Завжди. Любов — це коли я можу пожертвувати своїм комфортом і правотою заради щастя іншої людини

8UBYcLCXZeQ

 

Джерело: https://vk.com/isuse_ty_kozhen_podyh_miy

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *