Меню
Меню

Компанія «Рибгосп в Черкасах», а також «Комбінат Черкаси» — риба на будь-який смак!

Рыба вяленая

Хочете поїсти смачної рибки?

Рыба нарезання копченая

Тоді до ваших послуг компанія Рибгосп ( Черкаське рибне господарство ) , що поставляє оптом живу рибу з екологічно чистої зони . Надаються послуги у рибальстві , рибництві .
Компанія « Рибгосп » знаходиться за адресою: Україна , Черкаська область , Черкаси , вул. Невідома , 1

ООО Комбинат Черкассы
Також на базі колишнього Черкаського рибгоспу , який знаходиться за адресою : вул. Портова 5 , було створено Товариство з обмеженою відповідальністю «Комбінат Черкаси» , яке вже багато років є лідером з постачання та реалізації рибопродукції на рибному ринку України .

За останні 2 роки була повністю оновлена ​​матеріально -технічна база та обладнання для заморозки і зберігання риби . Тільки за 2012 рік по всій території України було реалізовано майже 500 тонн замороженої та охолодженої риби різного асортименту . Ну а асортимент рибної продукції , що пропонується для реалізації , з початку діяльності ТОВ » Комбінат -Черкаси» збільшився майже вдвічі. Товстолобий , короп , карась , річкова і прісноводна риба , а також готова до вживання продукція: в’ялена , солона і копчена риба — ось перелік наданих підприємством послуг.
Покупцями риби ТОВ » Комбінат -Черкаси» є великі підприємства України — переробники рибної продукції , що робить його одним з лідерів на ринку рибопродукції України . Крім того , ТОВ » Комбінат -Черкаси » є постійним учасником тендерних закупівель:  виконує державні замовлення з постачання риби контрагентам державного сектора фінансування.

 

http://kombinat-cherkasi.com.ua/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *