Меню
Меню

Газета «Вечірні Черкаси» — можливість бути в курсі важливих подій

Редакция газеты Вечерние Черкассы
Обласна газета «Вечірні Черкаси» видається з 1993 року і зарекомендувала себе як серйозне суспільно-політичне видання. Головні та яскраві події тижня, журналістські розслідування, соціальні проблеми, культура, кримінал, спорт, важлива і корисна інформація про політику, здоров’я, грошах, автомобілях надані увазі читачів, крім цього, тут розміщуються реклама, афіші міста і програма телепередач.

Газета ВЧ

Читацька аудиторія газети «Вечiрнiй Черкаси» — соціально-активні групи населення, люди, які прагнуть бути в курсі новинних подій і отримувати свіжу, актуальну інформацію з надійних джерел. Наклад повнокольорової  газети — до 64000 примірників, обсяг — 60 сторінок. Газета знаходиться за адресою:

18002, м. Черкаси, вул. Хрещатик, 251
e-mail: редакційний відділ: gazeta@vch.ck.ua
e-mail: рекламний відділ: reklama@vch.ck.ua

контактні телефони:
Головний редактор: 45-02-71
Заступник головного редактора: 32-87-67
Кореспонденти: 33-04-32
Відділ реклами: 32-18-42, 32-87-95
Прийом оголошень: 36-11-96
Відділ передплати: 37-61-49

1 комментарий для “Газета «Вечірні Черкаси» — можливість бути в курсі важливих подій”

  1. Василь:

    Газета, безумовно, солідна, слів нема. Та інколи зустрінеш такі «шедеври» що волосся дибки стане. І напевне, є ж в редекції особа що мусить виправляти граматичні та стилістичні помилки? Складається враження що газету випускають аматори-гуртківці, нашвидкоруч. Помилок, грубих, зустрічав багато, от тільки не занотовував їх, навіщо? Але номер39, за 24 вересня,рубрика «Здоров»я» — це таки щось! Великими літерами заговолок повідомлює про «ЛІКУВАННЯ ГЕЛЬМІНТІВ у дітей та дорослих». Щасливі гельмінти, якщо слід лікувати саме їх, а не ГЕЛЬМІНТОЗ. Було б зрозуміло, якби якийсь складний зворот, маловживаний,»закручений». В пору мого дитинства нам у школі за подібне ліпили двійки…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *