Thursday, August 16th

Чим живе християнська молодь: активний табірний тиждень

03.08.2017 10:580 комментариевПросмотров: 5

Літні табори — це чудова можливість євангелізації для дітей, а вечірні молодіжні зустрічі для молоді. Сьогодні Юрій Кононенко, молодіжний лідер в селі Думанці, розкаже, чим жила молодь села протягом останнього тижня липня.

19247620_1443933282317222_3757275876917617314_nДорогі брати та сестри, хотів би поділитися благословіннями, які отримав я, наша молодь, а також уся наша церква в липні! Так як я в нашій церкві  займаюсь молодіжним служінням, тому конкретно про це і хочу сказати! Думаю, всі знають, що паралельно з дитячим табором, вечорами, проходили зустрічі для молоді. Це дуже велика радість, що Бог дав можливість, бажання та сили все це зробити!

Хочу розповісти коротко про кожний вечір, щоб ті, хто з нами не були, теж отримали цей шматочок радості!

У мене віра завжди менша, ніж я отримую. В перший вечір нас зібралось близько 60 молодих юнаків та дівчат. У нас була група молоді з Черкас, які запалили нас на всі наступні 4 вечори! В усіх була можливість з’їхати по канатній доріжці з верхівки сосни, на яку треба було спочатку вилізти. І я помітив: чим старша молодь, тим більше страху. Менші взагалі безстрашні! Тема понеділка була  «Слабий скаже: “Я сильний”, бідний скаже: “Я багатий”».

20464553_10155289514120395_1849828483_nУ вівторок нас відвідав брат Саша Пономаренко з с. Благодатне, наркоман у минулому, а сьогодні –  служитель Божий!  Я думаю, це свідоцтво залишиться в серці кожного, хто його чув.  Те, наскільки сильно Бог змінює життя людей, залежить від їхнього бажання прийти до Нього. Саша вже з дитинства в своєму селі займався крадіжками і вживав наркотики. У 16 років отримав першу судимість. Але його це не зупинило. В свої молоді роки він перепробував усі наркотики, які тільки бувають.  Та Бог чув його молитву і декілька разів рятував його від смерті та критично важких обставин у житті, але він все одно забував про Бога… Одного ранку поліцейські ввірвалися в його будинок і пообіцяли йому 12 років за гратами! Але Бог знову дав Саші  шанс і можливість замість в’язниці опинитись в ребцентрі. Там він і покаявся. Зараз молодий чоловік ревно служить Богу! «Від наркомана – до спортсмена», – так сказав про себе Саша,  адже сьогодні він є тренером дитячої футбольної команди.  Також, нещодавно він розпочав будівництво реабілітаційного центру для підлітків.

У середу, незважаючи на дощ, ми змогли поїхати до м. Черкаси у філармонію на  концерт християнського джаз-хору, учасники якого зібрані з багатьох країн Європи. Особисто мене дуже вразив високий рівень та професіоналізм музикантів і хористів. Пісні були з глибоким духовним змістом. На мою думку, дві години живої музики для молоді, яка ще не з Богом, були чудовим свідоцтвом.

20464516_10155289497125395_631490015_nУ четвер був турнір з волейболу. У вправності з нами змогли позмагатися  молодь з  сіл Худяки та Сагунівка. Це був чудовий час для відпочинку та спілкування. У цей вечір до нас на молодіжку завітав брат Едвард. Він розповів про свою зустріч з Богом. Також сказав: «Я приїхав сюди і стомився фізично, але серце моє переповнене!»

У п’ятницю ми планували виїзд в гори, було бажання посмажити сосиски на вогнищі. Але знову – дощ і гроза!  Молодь це аж ніяк не засмутило. Ми залишились в церкві, багато співали, дівчата зробили смачні бутерброди. Але все ж таки ми підсмажили ті сосиски! Основна тема вечора була – молитва. Брат Вася провів цікавий діалог з молоддю.

Я певний, що всі наші сили і старання – вклад у вічність. Кожен вечір було багато молоді, яка ще не пережила зустрічі з Богом.

Найбільше моє бажання – щоб молоді люди запам’ятали не відпочинок, а Слово Боже, тому що тільки Воно змінює життя людей! Дякую усім тим, хто допомагав, підтримував та молився. Слава нашому Господу!

Комментарии

Оставить комментарий


Приеднуйтесь

Партнери сайту

Черкасская мебельная компания Bro.

Счетчик