Меню
Меню

Черкаський комерційний технікум — вірний шлях до мети: стати професіоналом

черкасский коммерческий техникум

Комерційний технікум міста Черкаси — державний вищий навчальний заклад I рівня акредитації. Він заснований в 1963 році. З тих пір пройшло 49 років, і за цей час зі стін технікуму вийшло близько двох тисяч фахівців, багато з яких — керівники різних організацій і підприємств.
Викладачі технікуму — справжні професіонали своєї справи. Серед них — 6 відмінників освіти України, 5 викладачів-методистів, 4 старших викладача, 21 викладач має вищу категорію. Завдяки їх зусиллям зі стін технікуму виходять технологи, бухгалтера, соціальні працівники, фахівці з туристичного обслуговування, товарознавці-комерсанти.

Коллектив техникума
Успіхи технікуму у наявності — він є учасником презентаційного альманаху «Діловий імідж України. Економічний та інтелектуальний потенціал держави». У 2005 році технікум удостоївся срібного знака за досягнення високих результатів у професійній діяльності, створення гідного міжнародного іміджу України та сприянні її інтеграції в європейський та світовий економічний простір. У 2009 році колектив навчального закладу нагороджений дипломом «За вагомий внесок у розвиток іміджу освіти і науки України».
Напевно, багатьом, що читає цю статтю, важливо буде дізнатися умови прийому, які здавати іспити. Отже, постараємося в міру можливості надати докладну інформацію
Прийом на перший курс технікуму здійснюється на базі 9 та 11 класів, на другий — на базі освітньо-кваліфікаційного рівня — кваліфікаційний робітник. Випускники технікуму мають можливість продовжити навчання у вузах III — IV рівнів акредитації, на денній або заочній формі навчання, починаючи з 3 курсу.

Вступні іспити:
Конкурсний відбір вступників на базі 9 класів здійснюється за результатами вступних іспитів з предметів:

Бухгалтерський облік, Товарознавство та комерційна діяльність:
— Українська мова (диктант);
— Математика (тестування).

Виробництво харчової продукції:
— Українська мова (диктант);
— Хімія (тестування).

Конкурсний відбір вступників на базі 11 класів здійснюється за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти, отриманими в поточному році з предметів на спеціальності:

Бухгалтерський облік, Товарознавство та комерційна діяльність:
— Українська мова та література;
— Математика або фізика.

Соціальна робота, Туристичне обслуговування:
— Українська мова та література;
— Історія України або географія.

Виробництво харчової продукції:
— Українська мова та література;
— Хімія або біологія.

Студентам, які приїхали з іншого міста, надається гуртожиток.

Навчання і вартість:
— 50% місць державного замовлення на денній формі навчання;
— 6000, 6200 грн. за рік на платній основі (денна форма);
— 3000 грн. за рік на платній основі (заочна форма).
Для тих, кому ця інформація стала цікавою і хто вже вирішує подати документи в технікум, надаємо ще одну можливість переконатися в правильності свого вибору — деякі відгуки самих студентів.

Сергій:

Ось отримав диплом технікуму, робота є за фахом … але думаю піти далі вчитися відразу на 3 курс університету, тим більше, що є можливість продовжити навчання безкоштовно. Шкода, що так швидко пролетіли три роки навчання. Технікум, я буду за тобою сумувати.

Вадим:
Не шкодую, що обрав саме цей технікум.

Юлія:
Навчання якісне, вчителі — фахівці зі стажем, які дуже точно і якісно подають інформацію. Вчитися не складно, якщо є бажання.

Віталій:
Технікум хороший, вчителі чудові, я повністю задоволений, вчуся на 2 курсі проблем з навчанням майже не було, запрошую всіх сюди на навчання, вам тут сподобається.

Таня:
Навчаюся у ЧКТ, на другому курсі. Навчанням задоволена. Матеріал викладають зрозуміло і доступно. Хочу сказати, що за час навчання не давала хабарів, бо їх тут не беруть.

Оленка:
Технікум просто чудовий! Вчуся вже два роки і ще жодного разу не пошкодувала, що надійшла саме сюди!

Олена:
Я вчуся на другому курсі, мені дуже подобається навчання … тут дуже хороші викладачі))) Черкаський комерційний технікум кращий!

Катя:
Я вчуся в цьому технікумі вже 2 роки. Цілком задоволена спеціальністю, за якою вчуся. Викладачі дають мені хороші знання. Планую продовжити навчання в університеті.

Рима:
Вчуся тут на другому курсі і цілком задоволена. Технікум дає досить хороші знання. Але тільки тим, хто дійсно прийшов навчатися, а не скоринки отримати. Тут проводиться багато концертів, конкурсів, організовуються екскурсії. Коротше, нудно не буде. Після закінчення можна без особливих проблем продовжити навчання в університеті.

Черкаський комерційний технікум знаходиться за адресою:
м. Черкаси, вул. Смілянська, 84
Телефон: 8 (0472) 63-87-33, 63-88-00
Сайт: ccts.ho.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *