Меню
Меню

Черкаси — місто добрих людей

У Черкасах справжнісінький колапс. Вже четвертий день вулицями міста курсують лише тролейбуси. Приватні підприємці відмовляються працювати, якщо ціну проїзду не буде збільшено до 8 гривень. В місті жодної маршрутки.

Тож, з 11 листопада тролейбуси переповнені людьми не лише в час пік, а протягом всього дня. Альтернативний варіант доїзду — таксі, яке не кожен може собі дозволити. 

Але черкащани, які мають власний транспорт, не розгубилися і запустили флешмоб «Підвезу безкоштовно». Створили навіть групи в Вайбер і Телеграм, де можна зв’язатися з тими, хто має авто, і з тими, кого, власне, треба підвезти. Кількість людей в таких спільнотах дійсно вражає. Про таке охоплення за якісь два дні можна тільки мріяти!

Спершу були побоювання з боку пасажирів, а ті, хто навіть наважувався сісти в машину,  намагалися заплатити, щоб не бути нічого винними. Але водії-добровольці відмовлялися від грошей, адже це дійсно добра справа, яку вони хочуть і можуть зробити для інших. Тож, такий прояв безкорисної доброти ще раз доводить стару аксіому про те, що спільна біда об’єднує людей. 

Дехто із водіїв підійшов до справи з креативом і прикрасив свої авто прапорцями та написами про те, що вони «підкинуть» безкоштовно. Тож, можна сміливо сказати, що Черкаси — сімейне місто, місто добрих, відкритих і щасливих людей. 

Ми закликаємо водіїв транспортних засобів ще активніше підбирати «попутчиків» на зупинках, а пасажирів і всіх містян — не боятися і вчитися приймати добро та безкорисну допомогу, адже такі люди ще лишилися в Черкасах!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *