Меню
Меню

Час відкриттів та зцілення душі і тіла – нотатки із Всеукраїнської сестринської конференції

Рiчна конференція жіночого служiння УЦХВЄ відбулася з 13 по 16 червня 2017 р. на території християнської бази відпочинку «Азовський маяк», що неподалік Мелітополя. Під час богослужінь, семінарів та навчальних секцій сестри обмінювалися  досвідом, разом молилися, розбирали Слово Боже і відпочивали. Програма передбачала час для того, щоб погрітися на південному сонечку і зануритись у морські хвилі, а погода цілком цьому сприяла.

Відкриваючи форум, що проходив під гаслом «Реформація – почни з себе», першою сестер привітала координатор Людмила Степанченко. А от незмінна завідувачка сестринського відділу церкви Віра Деркач, на жаль, цього року не змогла приїхати на конференцію, оскільки зараз знаходиться за кордоном. Вона прислала відео-привітання: «Я з вами, хоч не тілом, але духом. Упевнена, що Господь приготував для вас корисну поживу…» — підкреслила Віра Іванівна.

15.06.2017

Про те, що насправді являє собою Реформація, глядачі почули із вуст самого Мартіна Лютера (у образі монаха-реформатора сестри впізнали пастора з Кривого Рогу Віктора Степанченка). «Реформація – це преображення в образ Христа. Це означає служити, любити і прощати за Його прикладом» — підкреслив «Лютер».

Сестер привітала відповідальна за жіноче служіння в церквах Запорізької області Валентина Кашковська, після чого із центральною проповіддю на урочистому відкритті виступив старший пресвітер області Василь Гедаревич. На прикладі пророка Єлисея він показав, як треба справлятися із проблемами та викликами у житті. Чудовим співом послужив хор церкви «Еммануїл» із міста Запоріжжя.

Цілісність приходить із Богопізнанням

Другий день сестринської конференції, розпочався з ранкової молитви за Україну та особисті потреби. А на денному служінні основним спікером була українська місіонерка в Мексиці Валентина Невмержицька. Вона вже не вперше приїздить на Батьківщину та бере участь у сестринській конференції. Цього року Валентина говорила на тему «Цілісність жіночого серця».  «Ми у процесі Богопізнання, і чим більше ми пізнаємо Бога, тим більше ціліснішими стаємо», — зауважила спікер.

На вечірньому служінні відповідальна за інформаційний напрямок у структурі сестринського  служіння Людмила Бендус з Івано-Франківська поставила сестрам багато риторичних (і не тільки) запитань. Найперше стосовно того, що про нас, як про християн, говорить поведінка наших дітей. У що вдягнуті наші підлітки, що вони пишуть у соцмережах і як на це можна вплинути. Та головне, що ми відповідальні за те, щоб у християнських  сім’ях виростали віруючі майбутні керівники, вчителі, лікарі, музиканти і президенти.

Завершився насичений подіями робочий день конференції роботою у групах за напрямками: навчальному, соціальному, молитовному та інформаційному.

     «Ехад» або складна одиниця

1399_gol

Останні два дні її виявилися надзвичайно насиченими. Було багато змістовного і глибокого Слова, спілкування та приємних сюрпризів.

На денному служінні 15 червня сестрам служила гостя із США Наталія Черниш, яка говорила про духовні пустелі та шляхи виходу з них. А ввечері свою тему «Цілісність жіночого серця» продовжила Валентина Невмержицька, після чого прозвучала молитва за духовне обновлення. Взагалі, чимало учасниць конференції (а їх приїхало до Мелітополя понад 300) посвідчили, що пережили не лише особливе натхнення від Святого Духа, але й фізичне зцілення.

Кожна із сестер отримала на пам’ять подарунки. А ще організатори приготували солодкі гостинці, які роздали на пляжі. Щоправда отримати їх можна було тільки назвавши слово-пароль – «Ехад», що означає «складна одиниця». Це єврейське слово пояснює сутність триєдиності Бога та єдності нас багатьох в одному Тілі Христа – Церкві.

Під час урочистого закриття 16 червня основним спікером був заступник старшого пресвітера обласного об’єднання УЦХВЄ в Запорізькій області Віктор Степанченко. Він проповідував на тему «Приблизьтесь до Бога і Він приблизиться до вас». Після чого сестри осібно помолилися за багатодітних мам, незаміжніх, вдів, дружин служителів, та тих, чиї чоловіки ще не прийшли до Бога. Сестри подякували адміністрації християнського табору «Азовський маяк» і здійснили молитву за усіх, хто послужив, щоб сестринська річна конференція відбулася. А ведуча Оксана Маліщук запросила усіх бажаючих на навчання до Київського біблійного інституту на спеціалізації «жіноче служіння», закінчивши яку, сестри зможуть бути ефективнішими у служінні.

«Дуже вдячні Господу за ці благословенні, наповненні відкриттями і приємними подіями дні на березі Азовського моря!» — кажуть учасниці конференції.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *