Меню
Меню

500-річчя Реформації відсвяткували в Черкасах

«Змінюй себе, реформуй Україну», — такими словами розпочався концерт з нагоди святкування 500-річчя Реформації в Черкасах. Одразу ж приємно вразив спів об’єднаного хору, а теплу атмосферу створили обійми та християнські привітання перед початком концерту. І тут вже не важливо, знаєш ти людину особисто чи взагалі ніколи її не бачив, всі ми діти Божі і нас об’єднує тільки Його Свята Любов.
 На початку концерту з особливим вітальним словом виступив пастор Павло Валенчук. Він актуалізував тезиси Мартіна Лютера і звернувся до представників влади. Павло нагадав, що навіть у такому, здавалося б, «брудному бізнесі» високопосадовці можуть покладатися на підтримку та молитви віруючих, але лише у тих справах, які будуть йти на благо країни і відповідатиму Слову Божому. А християни, в свою чергу, повинні пам’ятати, що ми маємо бути причетні до історії, до змін, до життя людства!
Згадали того вечора і про евангельський внесок у різноманітні галузі. Адже протягом цього року християни проводили активну та невтомну роботу: збагачували культуру, освіту, політику та інші сфери життя України. Ми дякували їм своїми людськими подяками, але точно знаємо, що нагорода від Господа, Який і постановив їх на певну роботу, буде особливою!    
Крім того, багато псалмів хвали лунало з вуст людей, яких Господь нагородив талантом співати. Серед них і Юлія Борозенко, учасниця всеукраїнського проекту «Голос країни». Юля не лише прославила Господа та привітала християн своїми псалмами, але і нагадала про силу слова і про те, що тільки Бог достойний нашої хвали.
«Не лише в об’єднанні сила, а в Бозі, і саме Він дозволив нам об’єднатися!» — на такій приємній ноті закінчився святковий концерт. І це не просто слова, а, дійсно, заклик згадати про Того, хто панує над усім живим і про Того, Хто є сенсом нашого життя. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *