Меню
Меню

3 причини чому рекламу фрегата з голими сідницями треба прибрати

Брудна реклама
Фрегап порушив маральні та державні закони, наводнивши наше місто рекламою з голими сідницями. Особисто мені (автору статті) соромно проходити поряд з цими білбордами, коли я гуляю вулицями нашого міста з моїми дітьми. Це реклама виникла через бажання хитромудромудрого провайдеру попіаритись брудною рекламою, щоб більше продати своїх послуг, мешканцям нашого міста. Їх не турбуе що цю рекламу бачать тисячі черкащан, тендітного, дитячого віку.

Запрошуемо проголосувати за петицію, щоб прибрати рекламу Фрегату с голими сідницями з нашого міста — http://rada.ck.ua/petitions/web/474.

А далі, 3 вагомі причини, чому ця реклама мае бути прибрана.

1. Ця реклама порушуе закон

Ця реклама порушуе закон України про рекламу — посилання.

Стаття 7. Принципи реклами

3. Реклама не повинна містити інформації або зображень, які порушують етичні, гуманістичні, моральні норми, нехтують правилами пристойності.
4. Реклама повинна враховувати особливу чутливість дітей і не завдавати їм шкоди.

Стаття 20. Реклама і діти

3. Реклама не повинна завдавати дітям моральної чи фізичної шкоди, викликати у них відчуття неповноцінності.

Рекламний матеріал суперечить частині статті 20, оскільки є вульгарним наносить дітям моральної шкоди, нехтуючи моральні і етичні норми, принципи пристойності.

2. Ця реклама шкодить дітям

Дженнингс Брайант почесний профессор университету Алабамы в своїх дослідженнях дойшо до наступних висновків.

Чим раніше діти станут споживати дорослий контент, чим раніше в них почнеться сексуальний досві, тим більша ймовірніть що в своїх єкспериментах вона піде значно дальші: інші форми сексуальних відносин, алкоголь, наркотики.

Чим раніше діти стануть свідками єротичних та парнографічних матеріалів, тим раніше в них почнеться статеве життя — посилання на статтю.

Перегляд єротики переходить до перегляду порнографії. А перегляд порнографії (як і будь-яка інша залежніть) працюе таким чинон, що для того щоб стався викид гормону допоміну, потрібно переглядати біль відвертих непристойних матеріалів ніж раніше.

Згідно інших дослідженнь, подібна реклама шкодить дітям і підліткам (особливо дівчатам) тому що їх уявлення що до себе тільки формуеться. І коли підлітки бачать подібний контент, в їх самоусвідомленні єротика та нагота стае нормою. І коли хлопець запропонуе дівчині вийти за рамки пристойності, в неї буде не так багато моральних стандартів, які мали б стати перепоної до посягання на її тіло. Їй це буде просто робити, тому що, коли вона формуалась як особистість, вона запамятала що нагота — це нормально.

У дітей та підлітків е природня цікавість пізнавати світ, а споглядання єротики наштовхують їх на єксперименти в сексуальному напрямку. Це призводить до ранніх статевих стосутків, і повязанних з ними фізіологічними та психологічними проблемами.

Людину формуе її оточення. Дівчата, які бачили чимало єротики в Інтернете та на вулицях міста — виростуть. І коли якийсь дядя на роботі скаже, що в рамках роботи треба зробити якесь непристойне фото, то їм буде легше на це погодитись, бо зідно самооцінки, яка формувалась в оточенні єротичних матеріалів, це е нормою.

І одна річ, доросла реклама в Інтернеті, а зовсім інше реклама на білбордах. Дітей потрібно обмежувати в їх користуванням Інтернетом (тому що в них може розвинутись electronic screen syndrome https://www.youtube.com/watch?v=YM8LQ-bPEOE і вони будуть роздратованними та в них буде затримка в розвитку) але їх не можна обмежити в тому що вони бачать на вулицях міста.

Більш того, те що ця реклама знаходиться в місті слугуе соціальним підтвердженням того, що це нормально. Ця реклама на видному місті, всі її бачать. Значить в ній нема нічого поганого, — саме так будуть думати діти.

Але це не нормально, просто людина яка відповідае в Черкассах за архітектуру та зовнішню рекламу — проявила проффесійну недбалість. Тому що дозволила наводнити місто цим брудом.

3. Ця реклама єксплуатуе вади людської психіки

Фрегат використовуе брудні рекламні трюки, які єксплуатують вади людської психіки. Мозок чоловіків влаштований такий чином, що сексуально відверті матеріали провокують моментальну активацію зеркальних нейронів мозку. Що призводить до активізації мозку і відповідно притягуе увагу до рекламного меседжу, поряд з сексуально відвертою картинкою. Всі рекламщики знають «секс — продае«.

Але, подібні трюки це брудна гра. Це все одно що грати на материнських, чи інших інстинктах закладенних в природу людини.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *