Меню
Меню

Кент Ховінд про здоров’я християнина

Чи багато з вас знають та слухають проповіді відомого американського проповідника Кента Ховінда? Я теж раніше не знав. Моє перше знайомство з ним відбулося пару років тому, коли я заслуховувався його розповідями про створення світу, динозаврів та потоп. А сьогодні я хочу познайомити вас з його поглядом, основаним на Біблії, на наше здоров’я, тобто, чому ми хворіємо. 

128a45e411487c6a8cb210006ca6dd62


Ця тема у викладі Кента Ховінда здається мені і цікавою і корисною. Можливо, це якось пригодиться і вам. 

Кент Ховінд зазначає, що якщо ви проживете навіть сто років, і у вас буде гарне здоров’я, але ви помрете і попадете в пекло, то все це неважливо. І, якщо ви християнин, маєте відмінне здоров’я, але не служите Богу, — це все теж неважливо. 

Піклуйтесь про своє здоров’я, поки воно є, поки фізичні страждання не досягли вас. Відомий проповідник вважає, що існує чотири причини фізичних страждань і хвороб. 

Природні страждання. Люди хворіють просто тому, що живуть у смертному людському тілі і у проклятому світі, а не в тому , який Бог створив напочатку для нас, поруч з безліччю вірусів та бактерій, які спричиняють хвороби.
Божий суд над гріхом. Деякі люди хворіють через свій гріх, вони навмисно переступають Божі заповіді і одержують покарання за це. Наприклад, 2 Хронік 21:18, цар Єгорам захворів невиліковною хворобою, бо робив він зло в Господніх очах. В таких випадках хворому ніщо не допоможе, — ніякі лікарі, ніякі ліки, харчування чи вітаміни. Сказано, що Бог вдарив його невиліковною хворобою.
Навмисний гріх, або просто незнання, нєвєжество, як написано в Біблії. Люди навмисно переступають Божі заповіді і одержують покарання за це. Люди або не знають, або не хочуть знати, що вони грішать, поступають глупо, наприклад, п’ють вино (Притчі 23:35), курять, переїдають, одягаються не по сезону. Треба вивчать Біблію, твердо знать, що Бог каже нам робити і чітко виконувати те, що послужить гарному здоров’ю і довголіттю. Якщо ти будеш їсти те, що тобі хочеться, пить те, що тобі хочеться і вести неправильний спосіб життя, то хто тобі винуватий тоді. 


«Погине народ Мій за те, що не має знання». (Осії 4:6).


Притчі 6:9-11. Якщо людина лінива і не хоче працювати своїми руками, то прийде час і вона обідніє. Так же само, якщо вести неправильний, не Божий, спосіб життя, прийде час фізичних страждань. Також, Кент вважає, що багато дітей страждає через вакцинацію.
Очищаюча благодать. Бог дозволяє деяким людям страждати, хворіти, щоб зробити їх кращими. Наприклад, 2 Кор. 12:7-8, прочитайте самі. Також, Іов був дуже постраждав і, в результаті, він краще пізнав Бога. Бог дає жало в тіло для того, щоб ми стали кращими, а після наших страждань ми зможемо потішати інших. Бог дав жало в плоть і апостолу Павлу. 


Якщо ви зараз перебуваєте у хворобі, ви можете просити про зцілення, як просив апостол Павло. Бог може зцілити вас від будь-яких страждань. А якщо ні, то перегляньте своє життя, може, щось не так у вашому житті. Гарний приклад: ви їдете на машині по дорозі і раптом глохне мотор. Це не той випадок, щоб просить Бога полагодити вашу машину, просто треба відкрить капот і залить якісне масло. Часто коли люди хворіють то просять: «Вилікуй мене», а Бог неначе говорить з неба: «Відкрий Біблію і подивися, що там написано про твою поведінку».

Що ж нам робити, щоб відвести біль, або уникнути страждань, якщо це можливо?

Перевірте, чи не порушуєте ви Божих законів, заповідей та побажань? Чи маєте чисте серце і добре сумління перед Богом і людьми? Чи дотримуєтесь норм санітарії? Чи ведете здоровий спосіб життя? Чи маєте достатнє фізичне навантаження та вчасний відпочинок? Чи їсте якісну їжу? Чи п’єте якісну воду? Не переїдаєте? Яке ваше відношення до життя? Чи маєте ви радісне серце, яке лікує ? (Притчі 17:22, 16:24 — Читайте прямо зараз!)

Важливо зрозуміти причину своєї хвороби і, по можливості, видалити її.
Прочитайте ще раз Повторення Закону 7:11-15 і БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!

 

Владислав Нестеренко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *